Biz Kimiz?

90’lı yıllardan beri sizin için tecrübe ettik 2000’lerde hizmete başladık! Asla değişmedik aynı ekip aynı hizmet! 

Catering hizmetini en iyi sunan şirket olmak için çabalıyoruz! 

İsteğinize uygun, her türlü yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak; gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak için 23 Eylül 2008’den beri sizinleyiz. 

Bir işe ömür verebilen insanlar o işi ne kadar iyi yapabilir? 15 yıldır her gün aynı iş ve yılların tecrübesi. Film sektörünün markalaşmış catering ismi Işıl Yemek olarak her alanda hizmete son hızla devam ediyoruz!

609655-PNBXWQ-599

Menümüzde neler var?

Mutfağımız, müşterilerimizin diyet tercihlerine göre her gün yeni bir soluk kazanmaktadır.Vegan mısınız yada vejetaryan ya da size özel bir diyet mi uyguluyorsunuz? O halde Işıl Yemek farkı olarak, toplu yemekler arasında özel istekli müşterilerimizi de özel hissettirmeye hazırız! Peki sadece menüyü değil markalarıda siz belirlemek istermisiniz? En güvendiğiniz mutfakta en güvendiğiniz ürünlerle lezzetli öğünler için Işıl Yemek kapılarını sizlere açıyor. 

Film sektöründe bilinen isimler  

Film sektöründe hizmet veren dostlarımız için yola çıktık. Bugün onlarla devam ederken alanımızı genişletmeye devam ediyoruz. İnanıyoruz ki işimizi hevesle ve severek yapmaya devam edersek sizler için en iyisini sunan yine biz olacağız.

Bunun için 7/24 & HER GÜN

İstediğiniz günde ve istediğiniz saatte, İŞ BAŞINDAYIZ!

Bizi Arayın